Založ si blog

List druhý – od registrovaných partnerstiev k polygamii

Vážení milí veľactení rovnakopohlavníci a rovnakopohlavníčky !!! 🙂

Úvodom vám chcem poďakovať za záujem o moje myšlienky z prvého listu. Keďže som nenašiel v besede žiadne záporné a nevraživé myšlienky, domnievam sa, že som nikoho neurazil a ani som si neprotirečil a viac-menej ste súhlasili s mojimi závermi.

Rovnako chcem poďakovať pani administrátorke za nebetyčnú zhovievavosť k mojim politicky nekorektným témam. Teší ma, že počas dnešného veľmi pekného dňa ste vetrali a pracovali v ľahkom prievane čerstvého vzdúšika. Všimol som si, že ten beťár vetrík odvial niekoľko príspevkov. Nič si z toho nerobte 🙂 Neupodozrievam vás z cenzúry. Veď aj čitatelia vedia svoje. Všakže, čitajúca väčšina? 😀

Dnes som premýšľal, akou témou začať. Je toho veľa. Tak začnem takou témou, ktorá má logické dôsledky.

Milí dúhoví priatelia! Poznáme vaše predkladané požiadavky na tzv. registrované partnerstvá. Čím sa myslia partnerstvá vás, rovnakopohlavníkov. Nemäte pocit, že prijatím tejto možnosti pre vás budeme znevýhodnení my, opačnopohlavníci/čky? Lebo manželstvo je – ako som vás nepriestreľne presvedčil už v prvom liste -aj dnes pre všetkých. No registrované partnerstvá homosexuálov budú len pre vybranú štvorpercentnú menšinku. My heterosexuáli takpovediac utrieme fúzy a budeme čo? DISKRIMINOVANÍ!!!!!!! Pán Richard Sulík prišiel onoho času s nápadom registrovaných partnerstiev pre všetkých. No vy len to svoje hudiete – homosexuálne partnerstvá, homosexuálne manželstvá. Chcem sa spýtať, ako budete skúmať, kto právom si nárokuje na homosexuálny vzťah s pečiatkou matrikárky? Bude treba na vstup do homomanželstva potvrdenie o vykonanej skúške na homosexuálnu vzrušivosť? (ano, aj takéto testy sa robia na sexulogických pracoviskách). Bude môcť do homosexuálneho vzťahu vstúpiť aj rozvedený heterosexuálny muž s iným heterosexuálnym pánom?

Jedným z dôvodov, ktorým argumentujete, je láska. Teda je – podľa vás – jedno, či sú zamilovaní s rôznym alebo rovnakým pohlavím medzi nohami, dôležité je, aby sa milovali. A na to, aby ich láska bola naplnená, potrebujete ku šťastiu odtlačok polymerového odliatku na drevenej násade s nápisom “MATRIKA”. Vždy som si myslel, že zaľúbencom ku šťastiu stačí sloboda a súkromie a o ostatné sa postarajú sami. Skúmaním problematiky LGBT zisťujem, aký dôležitý je pre vás policajný štát s komunistickými direktívami, kde bude treba povolenie všemocného štátu na lásku. Veľmi by ma zaujímalo, prečo v tomto snažení usilujete o registrované partnerstvá, keď skúsenosti zo západu (to je tá časť Európy, z ktorej k nám prišla inkvizícia, nacizmus, marxizmus a padajúce operačné systémy Windows) nám hovoria, že ono vlastne ide o homosexuálne manželstvo a partnerstvo je len taký otupujúci fígeľ pre lúzu. Prečo rovno nebachnete na stôl požiadavku na homosexuálne sobáše??? Veď keď ide o lásku a chcete sa vyrovnať  (bojím sa napísať normálnym manželstvám, aby to náhodou nebola homofóbia), tak ja to inak nevidím, len to povedať priamo: CHCEME MANŽELSTVÁ PRE ROVNAKOPOHLAVNÍKOV! 🙂 Netvárte sa zarazene. Dobre vieme, že to chcete.

Ak argumentujete láskou – najkrajším to citom, ktorý však v skutočnosti je len hormonálnym obľafom hmoty sledujúcim cieľ rozmnoženia – tak potom požiadavka na rozšírenie inštitútu manželstva lásky pre páry  rovnakopohlavníkov je nepostačujúca. Veď vieme, ako to chodí. Milovať dokážeme súčasne viacerých. Preto je na mieste logická otázka, prečo nebachnúť na stôl rovno uzákonenie polygamie? Prečo sa trochárite salámovou metódou? Ak máme byť štátom slobodným a oslobodeným od predsudkov, ak máme potlačiť xenofóbiu, musíme priznať aj našim moslimským bratom uzákonenie ich kultúrnych manželských zvyklostí. Zákaz polygamie je prejavom rasizmu a xenofóbie voči moslimom. Ak má mať moslim právo na plnohodnotný život a praktizovanie svojho folklóru, tradícií, náboženstva tak, ako to  predpokladá Deklarácia základných ľudských práv a slobôd, potom nevidím inú možnosť, ako k homosexuálnym manželstvám párov rovnakopohlavníkov bachnúť na stôl aj požiadavku na polygamiu. A mám na mysli polygamiu sekulárnu, neviažúcu sa na žiadne náboženstvo. Teda bez-limitnú. Kľudne aj sto členné manželstvo. Čo sto? Päťsto! Tisíc! Milión! Jednoducho láske sa medze klásť nesmú, všakže. Láska je najkrajší cit, kde štát nemá čo kecať, nanajvýš pečiatkovať tým spomínaným polymérom na akomsi drevenom baranidle.

Nezabúdajme ani na pokrvných príbuzných. Aj títo nezriedka zahoria láskou k sebe – či zistnou alebo nezištnou – to je jedno. Tak bachnime na stôl rovno aj krvismilstvo. A rovno polygamné.

Viete, ako som si “puscyl rozum na špacýr”, tak ma napadlo, či by nebolo lepšie rovno prijať ústavný zákon a celosvetovom manželstve. Tým by odpadli rozvody, žiarlivosť, nevera… A jediným obmedzením by bola registrácia tých vzťahov tohoto obrovského polygamného babylonu, ktoré by mali potenciál priviesť na svet dieťaťko. Tam by sme vymysleli nejaké nové pojmy. Napr. manželstvo. A muža, ktorý by dieťa splodil, by sme nazvali ja neviem, vymyslím si, mapr. otec. A žena, ktorá by dieťaťko porodila, by mohla byť, zase premýšľam, aké nové slovo vymyslieť – volali by sme ju že MAMA. A takýto vzťah by sme všetci podporovali. Lebo v žiadnom inom predsa nemôže byť splodený nový človiečik, ba čo viac, žiadny iný vzťah nemôže byť bytostne ohrození príchodom takýchto človiečikov v čase a množstve, ktorý môže takýto pár bytostne ohroziť.

Nič vám to nepripomína?

Ešte by som zaviedol na verejných miestach automaty na meranie hormónov šťastia súvisiacich s láskou. Ak by láska vo vzťahu vyprchala, automat by automaticky manželstvá zrušil. Veď iba láska je predsa dôvodom na uzatváranie manželstva pre hocikoho. Alebo sa mjýlim?

Nech mi je odpustené, len som dotiahol tie dúhové tézy do krajnosti. Robím niekde v mojich úvahách chybičku?

Alebo takto je to správne??? 🙂

Ďakujem za prečítanie a zostávam s pozdravom.

Váš Ľudvik

P.S.

Pripojím fantasticky jednoduchý recept na fantasticky dobrú pomazánku:

Nakrájate mrkvu, petržlen a kúsok zeleru a uvarte. Potom to rozmixujte. Pridajte majonézu. Ja som pridal aj trošku smetia z mojej koreničkovej súpravy (soľ, mletú papriku, korenie, olivový olej, drvenú feferonku, vínny ocot). Tu sa už medze vašej tvorivosti nekladú. Hotovo. Originál sa to podáva ako predjedlo k pizza štangliam. Ja som skúsil hrianky a aj svoj obľúbený malometrážny slaný posúch.s cesnakom.

Chutí to rovnako homosexuálom aj heterosexuálom. Kľudne si to nazvite dúhovou pomazánkou mieru. 🙂

List tretí – O dúhovom koze a dúhovej voze

03.09.2017

Nuž moji verní dúhoví priatelia, milovaní rovnakopohlavníci/čky!!! :) Dnes sa opäť pozrieme na váš vysnívaný cieľ - konečné riešenie manželskej otázky. Stále som neprišiel na to, viac »

List prvý – Naozaj nemôžu homosexuáli uzavrieť manželstvo?

30.08.2017

Článok je zo série Listy Dúhovému národu. Alebo výstižnejšie - Listy Homosexuálnemu národu. Vážení a milí, milovaní a veľavážení homosexuáli !!! :-) Už dlhšie si všímam vrenie viac »

Nemecko, vlajka, Berlín, zástava, Bundestag, nemecký parlament, Merkelová

Polícia prehľadala kancelárie Kresťanskodemokratickej únie Nemecka

22.11.2017 20:04

Muži zákona tak konali v súvislosti s vyšetrovaním politika Petra Blesera, ktorý je podozrivý z nelegálneho financovania strany.

atomova elektraren

Obnoviteľné zdroje zlacneli, majú budúcnosť

22.11.2017 20:00

Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov elektriny lacnie, čo je šancou pre Európu, aby znížila spotrebu fosílnych palív.

Russia Syria Summit

Rusko, Irán a Turecko rokovali v Soči o riešení sýrskeho konfliktu

22.11.2017 19:06

Prezidenti Ruska, Iránu a Turecka sa na schôdzke v Soči zhodli, že sa budú snažiť zorganizovať kongres za účasti rôznych skupín sýrskej opozície. Konať sa bude zrejme v Soči.

poplatok, dane, odvody, peniaze, banka

Odvody z platov vzrastú

22.11.2017 19:00

Firmy budú platiť vyššie odvody z ceny práce zamestnanca.

ludvik

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 2131x
Priemerná čítanosť článkov: 710x

Autor blogu

Kategórie