Založ si blog

List tretí – O dúhovom koze a dúhovej voze

Nuž moji verní dúhoví priatelia, milovaní rovnakopohlavníci/čky!!! 🙂

 

Dnes sa opäť pozrieme na váš vysnívaný cieľ – konečné riešenie manželskej otázky.

Stále som neprišiel na to, prečo chcú homosexuáli vstupovať do manželstva. Veď aj heterosexuálom je zle, keď počujú tú strašidelnú vetu od svojej nezákonnej polovičky – som tehotnáááááááááááááá….

Dnešná liberálna mládež, budovateľka rána, má z manželstva strach porovnateľný so strachom čierneho pasažiera z revízora. Lebo vie, že vstupom do manželstva si už takíto pasažieri načierno nezajazdia a jazdiť budú už len oficiálne s papierom. Romantické predstavy rovnopohlavníkovej mládeže sa úúúúplne rozchádzajú s drsnou skúsenosťou opačnopohlavných ženáčov.

Manželstvom sa život totiž nezjednodušuje, ale komplikuje. Je to jediný dobrovoľný zväzok bývalých kamarátov opačného pohlavia, do ktorého vstupujú s vedomím, že štát im bude zasahovať do ich súkromia, budú ich návštevovať nádherné sociálne pracovníčky a zaujímať sa o ich čistotu posteľného prádla, vzhľad stolice ich detí, ich denný a nočný režim. Manželstvo je totiž priznanie zločinu pred štátom a ten im za trest odoprie ooooobrovský diel slobody v správaní a rozhodovaní. Pohlavný pud je návnada, predmanželská posteľ pasca a manželstvo väzenie. Jedinou útechou v ňom sa stanú vtipné poznámky ich detí. Tá útecha sa nakoniec stane závislosťou a oni pre jej opakovanie budú hrdlačiť od rána do večera. Manželstvo je tak de facto zmluvný vzťah osôb opačného pohlavia, kde láska nehrá žiadnu úlohu a ani význam. A kde to spoločné áno je súhlasom k zavrhnutiu vlastnej slobody a prostomyseľnosti. Od toho spomínaného spoločného áno sa manželia stávajú hračkou štátu. Stávajú sa patrónmi nových daňových poplatníkov, za čo im štát zo spoločných daní bude poskytovať motivačné benefity.

Netuším, prečo tak homosexuáli túžia po manželstve. Zrejme za tým budú skreslené predstavy o ňom. A zrejme dôsledkom tých skreslených predstáv vlastne nerozprávajú o voze, ale len koze. Chcú manželstvo v podobe, aká sa odlišuje od manželstva tradične ponímaného. Vy, dears, nechcete manželstvo ako záväzok voči štátu vychovávať deti. Vy máte na mysli manželstvo, kde sa budete uchádzať – podotýkam nezaslúžene – o benefity vyhradené len tým, ktorí sú ochotní zničiť si životy výchovou zväčša svojich detí, A na oplátku štátu nedáte NIČ. A nazývate to spravodlivosť, rovnosť príležitostí, zrovnoprávnenie.

Manželstvo nemôžu tvoriť dvaja muži a rodinou nemôže byť psí prírastok do rýdzo mužského súžitia. Vy tvrdíte, že manželstvom vyrcholí vaša vzájomná láska. No manželstvo tak, ako ho vníma stále rozumnejšia väčšina, nie je vyrcholením lásky, ale spoločným prihlásením sa k zodpovednosti za splodenie detí a ich výchovu. Zmyslom výchovy je dať spoločnosti statočných verných a spoľahlivých budúcich ženíchov a nevesty. A nie vyšampónovaného pudlíka alebo odčervenú čiernu mačičku. Preto sa vaše požiadavky nestretávajú s pochopením. Lebo väčšinová väčšina so stále správne fungujúcimi génovými spínačmi pod mnaželstvom a rodinou vidí úplne niečo iné. než vidíte vy. Nestačí len rozprávať spoločným jazykom a ovládať spoločnú gramatiku. Je potrebné, aby sme predmety, javy a úkazy okolo nás nazývali rovnakými slovami a tie napĺňali zhodným významom. Lebo inak ako v tom povestnom Babylone dopadneme.

Ľudia dokážu vytvárať rôzne zoskupenia, druhy spolužitia. Od spolužiakov v triede, cez kolegiálne party, kolektívy „socprc“, kamarátstva, priateľstvá. spolubojovníkov. spolubývajúcich na internáte, tlupu turistov prebývajúcich v stane, spolucestujúcich, susedov, štamgastov z miestnej krčmy, modelárov, dovolenkárov… a nikto z nich si nenárokuje z titulu VÝNIMOČNOSTI ich formy spolužitia na prídavky z podielových daní, zvýhodnenia, motivačné pochádzajúce z daní nás všetkých. Z tejto obrovskej masy ľudí si tieto výhody zasluhuje len jedna jediná vyčlenená skupina – manželia. Len ich druh súžitia sa odlišuje tým, že počty takého zoskupenia osôb sa môže odlišovať pred vstupom do krčmy a po jeho odchode. Práve záujem spoločnosti na zachovaní vlastnej nesmrteľnosti dáva povinnosť ostatným buňkám tohoto celospoločenského organizmu spolupodieľať sa na dobre tejto formy súžitia. Preto spoločnosť rodinu chráni a cieľom je jej dobro. Lebo v opačnom prípade budú potomkovia splodení v takýchto manželstvách dementi chodiaci na Prájdy s bejsbolovými palicami. A stretnúť dementa na prájde s bejsbolovou palicou nepoteší žiadneho rovnakopohlavníka.

To, že spoločnosť, teda štát, všemocne ochraňuje a podporuje rodinu (a aby ste sa nemýlili, mám na mysli prirodzenú rodinu, ktorú tvorí muž a žena a ich deti) neznamená, že ostatní občania sú mu ukradnutí. Kamaráti sa môžu naďalej kamarátiť, priatelia priateliť, štamgasti chodiť na pivo, turisti chodiť na pivo pánubohubohviekam, študenti fajčiť hašiš na internáte a teplí rovnakopohlavníčiť, Všetkým týmto ostatným mimo manželstva musí stačiť sloboda a vedomie, že o svoje dobro a šťastie sa radi postarajú sami v právnych rámcoch toho ktorého štátu.

Veď si to len predstavte, dears, že by všetci v tejto krajine dostávali viac od štátu, než by zaplatili na daniach. Z čoho by potom žili štátni úradníci a ich dúhové poradkyne z istého výboru? Z čoho by sme deratizovali potkany? Za čo by lietali naši prezidenti kŕmiť sliepočky do Prešova? S rozširovaním skupiny cieľovej pomoci sa zníži efekt pomoci. Je to akokeby ste hladujúcemu namiesto pečenej klobásy dali len letáčik z Lídla na akciovú zľavovú ponuku na mäsko. Chápete?

Preto, prosím, nezáviďte strasti manželom vychovávajúcim svoje ratolesti. Vďaka aj vašim zaplateným daniam ich môžu vychovávať k radosti. Je lepšie vychovávaná omladina milujúca Sokratesa ako decká nenávidiace svojich rodičov a vybíjajúce si zlosť na týchto pestrofarebných podivínoch bratislavských.

Súčasťou tejto krajiny, našej vlasti, sme všetci a aj vy, napriek tomu, že na túto krajinu reptáte, lebo voda proti vašej vôli stále dolu briežkom tečie. Popremýšľajte, ako by ste im, tým starým ženáčom a ich polovičkám, uľahčili ich denno-dennú drinu. Pre krajší a lepší spoločný svet.

 

Nabudúce vám napíšem o tom, prečo je nesprávne, aby štátne zuby mojej babky museli uznávať manželstvá homosexuálov.

 

S pozdravom zostáva váš

Ľudvik

 

P.S.

Dávajte si pozor cestou do práce na bezohľadných vodičov a ájc. Aj o tom pomudrujem v niektorom z budúcich listov. Ak pani admistrátorka do tých čias náhodou nepríde do práce ako býk z Toleda 🙂

 

List druhý – od registrovaných partnerstiev k polygamii

31.08.2017

Vážení milí veľactení rovnakopohlavníci a rovnakopohlavníčky !!! :-) Úvodom vám chcem poďakovať za záujem o moje myšlienky z prvého listu. Keďže som nenašiel v besede žiadne záporné viac »

List prvý – Naozaj nemôžu homosexuáli uzavrieť manželstvo?

30.08.2017

Článok je zo série Listy Dúhovému národu. Alebo výstižnejšie - Listy Homosexuálnemu národu. Vážení a milí, milovaní a veľavážení homosexuáli !!! :-) Už dlhšie si všímam vrenie viac »

Baník

Bane idú zatvoriť, Brusel nám to vynahradí

12.12.2017 20:00

Na Slovensku sa to týka hornej Nitry, kde sa fára hnedé uhlie a vyrába dotovaná elektrina.

putin

Putin je podľa Kremľa pravidelným čitateľom Trumpových tweetov

12.12.2017 19:14

Ruský prezident Twitter nepoužíva, k občanom sa priamo obracia zriedka. Využíva potom tradičné médiá, najmä televíziu.

parlament,

Poslanci v tajnej voľbe nezvolili člena Súdnej rady SR

12.12.2017 18:42

Nástupcu členky rady Aleny Šiskovej mali poslanci voliť už na júnovej schôdzi, keďže jej funkčné obdobie uplynulo 28. júna.

Richard Raši

Ústavný súd rozhodol o štyroch sťažnostiach na voľby do orgánov VÚC

12.12.2017 18:41

Jednou z nich je sťažnosť proti výsledkom volieb predsedu Košického samosprávneho kraja, ktorú podal Richard Raši.

ludvik

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 2199x
Priemerná čítanosť článkov: 733x

Autor blogu

Kategórie